Přespávačka v klubovně a 54. ročník zimního přechodu Brd (Draci)

Začátek: pátek 20. 1. v 17:30 v klubovně
Konec: sobota 21. 1. 19:00 v klubovně
S sebou: oblečení na ven dle počasí, terénní boty, pláštěnka/pončo, spodní prádlo, ponožky, spacák, karimatka (+poštářek), oblečení na spaní, hygienické potřeby (kartáček + pasta), kapesní nůž, skautský kroj, skautský šátek a turbánek, základní výbava (kotouč, stezka/nováček, uzlovačka, KPZ, tužka, zápisník), malý batůžek na výpravu na Brdy, baterka, jídlo (páteční večeře, snídaně, svačiny, oběd), pití (1,5 l), Brděnky (>20 ks), 100,-. A to vše zabalit do krosny.
Info: Z pátku na sobotu budeme přespávat v naší klubovně, kde se večer budeme zabývat plněním úkolů do Svojsíkova závodu. Při dostatku času si zahrajeme jednu velmi neobvyklou deskovou hru. Druhý den absolvujeme tradiční akci – skautský přechod Brd, na kterou se sjíždějí oddíly z různých částí Čech. Doporučeno je s sebou mít teplý čaj v nerozbitné termosce a vhodné terénní oblečení, protože budeme celý den venku. Pamětní kartička „Brděnka“ by měla obsahovat: Název akce, datum, obrázek, název oddílu + město, přezdívku/jméno.